zayiflama-banner
zayiflama-fiyat slim-fiyat

Zayıflama Çayı

Yan Etkileri

Zayıflama Çayı Yan Etkileri
Kiraz Saplı Çay Yan Etkileri kiraz-sapli-cay-yan-etkileri

Kiraz sapı önceden insanlar tarafından mısır püskülleriyle kullanılarak ayak ve karın şişliği için kullanılmaktaydı. Ayrıca arpayla kaynatılması durumunda ise idrar söktürücü olarak kullanılmaktaydı.Kiraz saplı çayın yan etkileri yararları ile kıyaslanmayacak kadar çok azdır. Bu yan etkiler herhangi bir şekilde insana zarar vermemektedir. Doktorların yazmış olduğu ilaçların bile yan etkileri insanları etkilerken bu üründe herhangi bir şekilde zararlı bir yan etki gözlemlenmemiştir. Kiraz saplı çay stres için de kullanılmasından kaynaklı kadınların menopoz dönemlerinde de kullanılmaktadır. İdrar söktürücü özelliği sayesinde insan bedenindeki zehirli bakterilerden arındırmaktadır. Kirazın peklik ve kabızlık giderme özelliği olmasından kaynaklı kiraz saplı çayında bu özellikleri sahip olduğu ön görülmektedir. İnsan bedenindeki fazla miktardaki suyu atmaya yaramasından kaynaklı kilo vermeye yardımcı olmaktadır. Kanı temizleme özelliği sayesinde sivilcelerinde oluşmadan giderilmesine yardımcı olmaktadır. Yan etkisi ise hassas bedenlerde sadece hafif bir bulantı yapmaktadır bu birçok kez farklı kişilerce denenmiş ve rahatsız edici olmadığı gözlemlenmiştir.

Acı Çehre Çayı Yan Etkileri aci-cehre-cayi-yan-etkileri

Kimyasal madde içermemesinden kaynaklı herhangi bir yan etki gözlemlenmemektedir. Sadece hassas vücutlar için rahatsız etmeyecek şekilde mide bulantısı yapmaktadır ve buda ilk kullanımdan sonra geçmektedir. 30 gün sonunda kullanıcılarına yaklaşık 2-3 kilo verdirmektedir. Sağlıklı kilo vermenin yöntemi de yavaş kilo vermektir. Kabızlık problemine de iyi gelmektedir. Bağırsak temizler, hücre yeniler ve cilt sıkılaşması sağlar bu sayede zayıflarken herhangi bir sarkma yaşanmasına engelleyici özelliği vardır. Aşırı kullanım vücuda zarar verebilir günde en fazla 4 adet kullanınız.

9 lu Form Çayı Yan Etkileri 9luformcayi-yan-etkileri

Karaciğere çok uzun süreli kullanılması durumunda kalıcı hasar oluşturmaktadır. Dozajın aşılmaması gerekmektedir.

Eğer çarpıntı yapıyorsa içmeyi bırakınız. Doktorunuza danışarak kullanınız. Ürünün bitkisel olması doğru kullanımda herhangi bir zarar vermemektedir fakat dozaj aşımı kesinlikle yapılmaması gerekir.

Sarımsak Çayı Yan Etkileri sarimsak-cayi-yan-etkileri

Sarımsak çayı beslenme uzmanları ve diyetisyenler tarafından sıklıkla önerilen bir üründür. Son yıllarda revaçta olan bu ürünün kullanıcı sayısı oldukça artmaktadır. Sarımsak çayı metabolizmayı hızlandırmaktadır. Bağırsakları hızlı bir şekilde çalıştırması sayesinde sindirimi kolaylaştırır zararlı maddelerin hızlıca atılmasına olanak sağlamaktadır.

Hamileler, emziren anneler, yaşlılar ve 18 yaş altı kullanılması uygun değildir. Bu kişiler kullanmak istenirse doktorunuza danışmanız gerekir. Sarımsak çayı tedavi amaçlı kullanılmasa da diyabet ve karaciğere iyi geldiği gözlemlenmiştir.

SlimLine Tea Yan Etkileri slimline-cayi-yan-etkileri

Metabolizma hızını arttıran Slimline Tea günlük 1 adet süzen poşet çay kullanımı arttırılmadığı takdirde herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır.Hamile, doğum yapan emzirme dönemindeki bayanlara ve herhangi bir rahatsızlığı olanlara tavsiye edilmez.

zayıflamacayı-kargo-resim