zayıflama-banner
leke-fiyat slim-fiyat

Zayıflama Çayı

Kullanım Bilgileri

Zayıflama Çayları Kullanımı
Kiraz Saplı Çay Kullanımı kiraz-sapli-cay-kullanimi

Kiraz sapı çayı genelde insanların kilo verilmelerine yardımcıdır. Metabolizmayı hızlandıran bir üründür şimdi sizlere nasıl kullanılacağını anlatacağım. Bu doğal ürün idrar söktürmeye çok iyi gelmesini sağlar.Bu ürünün bir diğer özellikleri ise yüksek tansiyonun düşürmesine yardımcı olarak,kalbin ve damarların günlük çalışmasında sıkışmamasına yardımcı olur. Kiraz sapı idrar çözülmesine etkilidir ve eğer vücutta böbrek taşı hastalığının oluşmamasına karşı bi duvardır(koruyucu). Kiraz sapı vücuttaki toksinlerini vücuttan hızlı bir şekilde atılmasına yardımcı olur. Bu ürünü bir su bardağına 1 süzen poşet çay, daldırıp demleyiniz, demlenme süresi 2 dakikadan az 6 dakikadan fazla olmaması lazımdır isteğe göre tatlandırma yapabilirsiniz ayriyeten fazla C vitamini sağlamak için içine limon ile karıştırabilirsiniz. Kiraz saplı çayı sabah, öğle ve akşam yemeğinden 15 dakika önce 1 bardak içebilirisiniz. İshalken ayrıca tansiyon hastalığınız var ise kullanılmamalıdır. Çay içindeyken kaynatmayınız.

9lu Form Çayı Kullanımı 9luformcayi-kullanimi

Çay içerken zayıflamanın formülü olan 9’lu form çayı kullanımı hakkında bilgi verelim. Kullanıcılar tarafından zayıflamaya yardımcı olduğu onaylanması durumunda her geçen ay kullanıcı sayısını 2 ye katlamaktadır. Artık yağ yakımı sağlayabilir ve iştahınızın kontrolü tamamen sağlayabilirisiniz. Sağlıklı bir şekilde zayıflamanın doğal formülüdür.

Sabah, öğle ve akşam günde 3 kez kaynamış 1 bardak suya ekleyerek 5 dk demlenmesini bekleyerek tüketiniz. Çay içindeyken kaynatmayınız.

Acı Çehre Çayı Kullanımı aci-cehre-cayi-kullanimi

Acı cehre çayı gün geçtikçe daha da tüketilir hale gelmektedir. Kilo vermeye yarayan bu ürün sizlerin istediğiniz vücuda sahip olmaya destek vermektedir. Acı cehre çayı ile bir çok insan 3 ayda 12 kilo vermektedir. Acı cehre çayı metabolizmayı hızlandırarak güçlü kılmaktadır ve bu sayede sizlerin sağlıklı ve zinde kalmanızı sağlamaktadır. Acı cehre çayı kilo verdirmenin yanı sıra hemoroid benzeri hastalıklardan ve kabızlık gibi rahatsızlıklardan korunmanızı sağlamaktadır. Acı cehre çayı tıpta da doktorlar tarafından önerilen bir üründür. Bu ürün aktarlarda stokta bulmak çok zor kullanıcılarının fazla olması sebebi ile artık insanlar aktar aktar gezmek yerine site üzerinden hiç yorulmadan kapıda ödeme ile rahatlıkla ulaşabiliyor.

Acı cehre çayının kullanılmasına gelecek olursak; basitçe kullanılan bu ürünün aslında çokta detaylandırmaya gerek yoktur. Normal çay demliği ile suyunuzu kaynatıyorsunuz sadece suyu kaynatınız acı cehreyi içine atarak kaynatmayınız. Kaynadıktan sonra su bardağına dökünüz ve acı cehre çayını ilave ederek 6 dakika bekleyiniz. Günde 5 adet tüketebilirisiniz.

Sarımsak Çayı Kullanımı sarimsak-cayi-kullanimi

Sarımsak çayı kullananlar kendilerine çok iyi geldiğini ve zayıflamak yada zinde kalmak adına geliştirilmiş mucizevi bir ürün olduğunu düşünmektedirler. Genellikle diyetisyenler diyet programlarının içine sarımsak çayı ekleyerek yemeklerden önce içilmesi gerektiğinden bahsetmektedirler. Sarımsak çayı yemeklerden önce ve istikrarlı bir şekilde kullanıldığı taktirde kullanıcılarına 30 günde 2-3 kilo kaybı yaşatmakta ve kullanıcılarının zinde kalmalarını sağlamaktadırlar. Özellikle spor yapanlar ve diyet uygulaması yapanlar arzu ettikleri kiloya ulaşmayı sarımsak çayı sayesinde sağladıkları gözlemlenmektedir. Sarımsak çayı manuel yapılması durumunda aşırı derecede kokuya neden olmakta ve sarımsağı ezmekle uğraştırdığı için kullanıcılar genelde hazır çayları tercih etmektedirler. Sarımsak çayını 1 bardak kaynamış suya ekleyerek 4-5 dakika demlenmesi beklendikten sonra rahatlıkla kullanım sağlayabilirisiniz.

SlimLine Tea Kullanımı slimline-tea-kullanimi

Slimline tea içerisinde 30 süzen poşet çay mevcuttur.Her sabah kalvaltıdan yaklaşık olarak 30 dk önce suyla birlikte kullanılır.

zayiflama-cayi-kargo-resim